Nova na Savi i Samoborska Zimska Trail Liga

1.1. 2020. – Utrku Nova na Savi posjetili su obitelj Kralj

5 km

  • Martina Kralj – 31 : 44 – poredak 340
  • Tihomir Kralj – 25 : 56 – poredak 171

Rezultati su ovdje
Slike su ovdje


14.12.2019. – 4. kolo Samoborska Zimska Trail Liga

15.5km

  • Matija Kušić – 2:02:25 – poredak 32, M 29., M35 7.
  • Josip Štanfel – 2:02:25 – poredak 33, M 30., M35 8.

Rezultati su ovdje
Slike su ovdje


04.01.2020. – 7. kolo Samoborska Zimska Trail Liga

15.5km

  • Matija Kušić – 1:57:18 – poredak 43, M 35., M35 4.
  • Josip Štanfel – 1:57:17 – poredak 42, M 34., M35 5.

Rezultati su ovdje
Fotki ima ovdje, ovdje, ovdje, ovdje, ovdje i ovdje

Rezultati 08/2019 – 12/2019

Liga Puntijarka 10.kolo 01.08.2019.

4.2 km

Tihomir Kralj – 00:36:52 Poredak 16.

Josip Štanfel – 00:41:11 Poredak 31.

Viktorija Prevarić – 00:42:03 Poredak 38.

Rezultati
Slike


Martin Breg Trk ljetna kros liga – 6.kolo 03.08.2019.

4.8 km

Matija Kušić – 19:42 Poredak 2.

Josip Štanfel – 21:22 Poredak 5.

Rezultati


Jutarnja Gelender Liga (JGL) 8.kolo 07.08.2019.

4.5 km

Tihomir Kralj – 46:17 Poredak 12

Josip Štanfel – 52:30 Poredak 22

Rezultati


Liga Puntijarka 11.kolo 08.08.2019.

4.2 km

Tihomir Kralj – 00:35:35 Poredak 13.

Josip Štanfel – 00:39:56 Poredak 23.

Viktorija Prevarić – 00:40:54 Poredak 28.

Iva Lednicki – 00:51:55 Poredak 54.

Rezultati


Martin Breg Trk ljetna kros liga – 7.kolo 10.08.2019.

4.8 km

Danijela Marijanović – 30:20 Poredak 13.

Rezultati


Modrožanska utrka 11.08.2019.

10.5 km

Matija Kušić – 0:47:38 – poredak 10., M 10., M24-34 2.

Josip Štanfel – 0:51:44 – poredak 19., M 18., M24-34 3.

Ozren Đurašina – 0:53:24 – poredak 25., M23, M24-34 5.

Rezultati

Slike


Oroslavski noćni cen(t)er 14.08.2019.

10km

Matija Kušić – 0:39:44 – poredak 7., M 6., M – DO 39 3.

Ozren Đurašina – 0:43:20 – poredak 16., M 15., M – DO 39 7.

Josip Štanfel – 0:45:13 – poredak 20., M 19 M – DO 39 9.

Rezultati

Fotke


NovskaRUN vol.5 17.08.2019.

Run the woods (9 km)

 Iva Lednicki – 53:02 – poredak 51., Ž 13.

Spartana (16 km)

Natalija Samardžić – 1:45:50 – poredak 49., Ž 10.

Ozren Đurašina – 1:28:08 – poredak 18., M 17.

Josip Štanfel – 1:28:07 – poredak 17., M16.

Matija Kušić – 1:39:57 – poredak 39., M34.

Rezultati

Fotke, fotke 2, fotke3




Martin Breg Trk ljetna kros liga – 8.kolo 17.08.2019.

4.8 km

Viktorija Prevarić – 19:45 – poredak 2., Ž 1.

Danijela Marijanović – 27:47 Poredak 11., Ž 7.

Rezultati

Fotke


Vukov dol Trail 20.08.2019.

8 km

Josip Štanfel – 57:44 – poredak 18., M17.

Matija Kušić – 57:45 – poredak 19., M18.

Ozren Đurašina – 59:07 – poredak 21., M20.

Rezultati

Fotke


Zagrebačka kros liga 17.kolo 22.08.2019.

Kratka (4.2km)

Ferberuš Sara – 26:56 – Poredak 37

Duga (8.4 km)

Tihomir Kralj – 37:27 – Poredak 7.

Matija Kušić – 38:24 – Poredak 11.

Josip Štanfel – 40:00 – Poredak 12.

Rezultati


Žumberak Trail 2019 – 8. kolo KontinenTrail lige 24.08.2019.

KRATKA | 15km

Natalija Samardžić – 1:59:53 – poredak 81., Ž 25., Ž45+ 5.

Iva Lednicki – 2:04:11 – poredak 106., Ž 31., Ž35 18.

Ozren Đurašina – 1:49:57 – poredak 27., M 24., MS 9.

DUGA | 28km

Viktorija Prevarić – 3:58:28 – poredak 43., Ž 8., ŽS 5.

Josip Štanfel – 3:59:36 – poredak 44., M 36, MS 13.

Matija Kušić – 4:09:47 – poredak 55, M 46., MS 15.

Sanja Perić – 6:56:45 – poredak 164, Ž49., Ž45+ 11.

Rezultati

Fotke od Dinka, Fotke od Dinka2, Fotke od Dinka 3, Fotke od Dinka4

Ostale fotke, Ostale fotke2, Ostale fotke3, Ostale fotke 4, Ostale fotke5, Ostale fotke 6, Ostale fotke7, Ostale fotke8, Ostale fotke9, Ostale fotke10


Pohorje Ultra Trail

35 km.

Tihomir Kralj – 04:29:28 – Poredak 20., Kategorija  11.

Napomenimo još da je Tihomir na toj utrci bio prvi od Hrvatske konkurencije.

Rezultati

Slike, Slike2, Slike3


Zagrebačka kros liga 18.kolo 29.08.2019.

Kratka (4.2km)

Ferberuš Sara – 29:41 – Poredak 49.

Duga (8.4 km)

Tihomir Kralj – 37:45 – Poredak 4.

Matija Kušić – 39:34 – Poredak 9.

Rezultati


Grawe noćni marathon 31.08.2019.

1/4 Maraton

Ana Katanec – 01:00:00 – poredak 137., Ž 37., ŽS 18.

Danijela Marijanović – 01:05:14 – poredak 279., Ž 117., Ž40 28.

Sara Ferberuš – 01:17:24. – poredak 571., Ž 321., ŽS 124.

1/2 Maraton

Sanja Perić – 02:11:52 – poredak 135., Ž 28., Ž50 3.

3/4 Maraton

Dalibor Troha – 02:58:59 – poredak 45., M 34., M40 9.

Rezultati

Slike nažalost nisam pronašao, ako netko zna gdje su neka mi pošalje link da ubacim.


Rugvički trk 01.09.2019.

10km

Matija Kušić – 0:46:52 – Poredak 6., M 6.

Danijela Marijanović – 1:07:05 Poredak 18., Ž 4.

Rezultati


Žumberačka utrka – 07.09.2019.

15 km

Danijela Marijanović – 1:42:20 – Poredak Ž43, Ž40 13.

Matija Kušić – 1:08:44 – Poredak M 20., MS 9.

Josip Štanfel – 1:17:47 – Poredak M 49., MS 16.

Dalibor Troha – 1:18:44 – Poredak M 56., M40 10.

Rezultati

Slike 6km, Slike 15 km, Slike postolja, Slike sa staze


Rastoke Trail – 07.09.2019.

12km

Natalija Samardžić – 1:34:09 – Poredak 46, Ž 13., Ž40 3.

Rezultati

Slike


Istrian Wine run – 07.09.2019.

21km

Tea Kalinski – 2:55:16 – Poredak 80., Ž

Sara Ferberuš – 2:55:16 – Poredak 78., Ž

Rezultati

Slike


Ogulin Trail – 14.09.2019.

33 km

Tihomir Kralj – 3:49:06 – Poredak 12, M 11., M35 6.

Josip Štanfel – 4:40:15 – Poredak 35, M 30., MS 15.

Rezultati

Slike, Slike2, Slike3, Slike4, Slike5


Martin Breg Trk ljetna kros liga – 10.kolo – 14.09.2019.

4.8 km
Danijela Marijanović – 26:46 Poredak 12., Ž 4.

Rezultati


Kutina-Voloder 15.09.2019.

Nikolina Kostiha  – 1:36:04 – Poredak 204., Ž 61., ŽS 19.

Danijela Marijanović – 1:36:11 – Poredak 206., Ž 63., Ž40 9.

Tea Kalinski – 1:44:19 – Poredak 225., Ž 71., ŽS 20.

Matija Kušić – 1:06:37 – Poredak 39., M34, MS 15.

Dalibor Troha – 1:09:21 – Poredak 54., M 49., M40 11.

Rezultati

Slike


Skok u jesen trail – 21.09.2019.

25km

Ozren Đurašina – 2:25:41 – Poredak 10., M 10.

Matija Kušić – 2:25:42 – Poredak 11., M 11.

Rezultati

Slike


Varaždinski polumaraton 22.09.2019.

21km

Danijela Marijanović -2:12:56 – Poredak 386., Ž 82., Ž40 22.

Rezultati

Slike


Atletska utrka za grb Grada Zaprešića 6.10.2019.

5km

Danijela Marijanović – 0:27:07 – Poredak 62., Ž 11., Ž40-49 2.

Matija Kušić – 0:19:56 – Poredak 15., M 14., M30-39 3.

Rezultati

Slike


Zagrebački maraton – 13.10.2019.

42km

Dalibor Troha – 3:59:56 – Poredak 266., M 224., M40 39.

21km

Danijela Marijanović – 2:11:19 – Poredak 1347., Ž 417., Ž40 83.

Sara Ferberuš – 2:31:16 – Poredak 1884., Ž 710., Ž40 83.  nije u poretku u kategoriji

Ozren Đurašina – 1:42:42 – Poredak 275., M 237, M30 43.

10km

Slavko Crnoja – 0:48:57 – Poredak 164., M 135.

Ružica Crnoja – 1:10:27 – Poredak 941., Ž 490.

Rezultati

Slike, Slike1, Slike2, Slike3, Slike4, Slike5, Slike6, Slike7, Slike8, Slike9, Slike 10, Slike11


Polumaraton Hotela Sport Ivanić Grad  20.10.2019.

21km

Danijela Marijanović – 2:12:21 – Poredak 22.

Matija Kušić – 1:36:21 – Poredak 10.

Rezultati

Slike


9. Martinski polumaraton – 27.10.2019.

21km

Danijela Marijanović – 2:10:36 – Poredak 153., Ž 31., Ž35 11.

Tihomir Kralj – 1:32:23 – Poredak 21., M 19.., M35 2.

Dalibor Troha – 1:46:34 – Poredak 70., M 64.., M35 25.

Rezultati

Fotke, Fotke2, Fotke3, Fotke4


Ljubljanski maraton – 27.10.2019.

42 km

Ozren Đurašina – 03:53:57 – Poredak 679., M 598.

21 km

Matija Kušić1:37:21 – Poredak 535., M 511.

Nikolina Kostiha02:03:12 – Poredak 3321., Z842

Rezultati

Slike


Lošinj Trail 02.11.2019.

Duga – 25km

Tihomir Kralj – 2:24:34 – Poredak 19., M 18., M40 3.

Rezultati

Slike


Cres Trail 03.11.2019.

Duga – 17,5km

Tihomir Kralj – 1:53:04 – Poredak 20., M 19., M40 4.

Rezultati

Slike


Zagrebački noćni cener 06.11.2019.

10km

Danijela Marijanović – 0:56:21 – Poredak 1106., Ž 243., Ž 1979-1975 55.

Sara Ferberuš – 1:08:51 – Poredak 2269., Ž 898., Ž 1999 – 1990 177.

Ozren Đurašina – 0:45:04 – Poredak 176., M 163., M1989-1985 34.

Matija Kušić – 0:45:05 – Poredak 178., M 165., M1989-1985 35.

Rezultati

Slike, Slike2, Slike3, Slike4, Slike5


Polumaraton Ivan Starek 10.11.2019.

21km

Danijela Marijanović – 2:04:16 – Poredak 234., Ž 55., Ž40 13.

Ozren Đurašina – 1:42:21 – Poredak 107., M 93., M30 15.

Matija Kušić – 1:42:22 – Poredak 108., M 94., M30 16.

Rezultati

Slike, Slike2, Slike3


Papuk Trail – 23.11.2019.

Active 18 km

Natalija Samardžić – 2:51:53 – Poredak Ž40.

Josip Štanfel – 2:26:19 – Poredak M74.

Rezultati

Slike, Slike2, Slike3, Slike4, Slike5, Slike6


Velika srca trče 01.12.2019.

Ozren Đurašina – 24km – cca 33 kruga po 700m

Matija Kušić – 24km – cca 33 kruga po 700m

Josip Štanfel – 15km – cca 22 kruga po 700m


Zagrepčanka 512 07.12.2019.

Solo utrka

Danijela Marijanović – 05:27.22 – Poredak 403.

Ružica Crnoja – 06:16.30 – Poredak 452.

Josip Štanfel – 04:05.59 – Poredak 171.

Rezultati

Slike, Slike2


Noćna liga Dotka 5.kolo 05.12.2019.

9,3 km

Ozren Đurašina – 1:05:10 – Poredak 22.
Matija Kušić – 1:05:12 – Poredak 23.

Rezultati


Zagreb advent run 08.12.2019.

10km

Matija Kušić – 46:35 – Poredak 87. M 80.

Ozren Đurašina – 46:36 – Poredak 88. M81.

5km

Hrvoje Bartol – 23:10 – Poredak 83., M74.

Rezultati

Slike, Slike2, Slike3, Slike4, Slike5, Slike6


Zimska Samoborska trail liga 4 kolo 14.12.2019.

15km

Matija Kušić – 2:02:25 – Poredak 32., M 29. M35 7.

Josip Štanfel – 2:02:25 – Poredak 33. M 30. M35 8.

Reultati

Slike


Blatersa 21.12.2019.

50km

Tihomir Kralj – 6:27:48 – Poredak 23.

Rezultati


Božićni Krndija Trail 28.12.2019.

Kratka 15km
Ozren Đurašina – 1:57:02 – Poredak M 24.

Rezultati

Skupština

15.12.2019. u 20:00 h održat će se redovna skupština AK Vrbovec. Mjesto održavanja skupštine za sada je nepoznato ali biti će poznato najkasnije na dan skupštine i objavljeno ovdje.
Na skupštinu se pozivaju svi članovi kao i oni koji bi to željeli postati.

Edit: Mjesto održavanja skupštine je dvorana na katu zgrade Fine, ulica Brdo 3.

Ozalj-Vrhovac Trail, Martin Breg Trk, Puntijarka

Ozalj i Vrhovac Trail

Dakle, 20.07.2019. održano je 7. kolo KontinenTrail lige – Ozalj i Vrhovac Trail. Tamo su nastupili i neki članovi AK Vrbovec a evo kakve su rezultate ostvarili.

Kratka – 16 km

  • Natalija Samardžić – 2:29:17 – poredak 89., Ž 26., Ž45+ 4.
  • Iva Lednicki – 3:04:33 – poredak 148., Ž 50., Ž35 24.

Duga – 25 km

  • Matija Kušić – 3:24:16 – poredak 47., M 40., MS 13.
  • Josip Štanfel – 3:38:41 – poredak 58., M 44., MS 14.

Sve rezultate pogledajte ovdje
Fotke: Album 1, album 2, fotke by Dinko pt1, fotke by Dinko pt2.



Martin Breg Trk – 5.kolo

Istog dana, 20.07.2019. neki finišeri Ozalj i Vrhovac traila su odlučili još malo protrčati i to u Martin Breg Trk ligi u Dugom Selu. Tamo je bilo ovako:

4800m

  • Matija Kušić – 20:14 – poredak 1.
  • Viktorija Prevarić – 20:53 – poredak 3.
  • Josip Štanfel – 24:52 – poredak 9.
  • Danijela Marijanović – 27:45 – poredak 13.

Rezultati te utrke se nalaze ovdje.



Liga Puntijarka – 9.kolo

Četvrtkom se redovito trči na ligi Puntijarka. 25.07.2019. je održano 9. kolo, a trkačice i trkači AK Vrbovec su imali sljedeće rezultate.

  • Viktorija Prevarić – 00:43:41 – poredak 45.
  • Matija Kušić – 00:44:48 – poredak 49.

Rezultati ovog kola se nalaze ovdje.

Sljemenski maraton…i ostale utrke

Dan 14.07.2019. bio je rezerviran za Sljemenski maraton gdje su se skupili trkači AK Vrbovca, otrčali te dobro proslavili nakon utrke. Evo rezultata:

Jedan krug (14 km)

  • Samardžić Natalija – 01:39:24 – poredak 168., Ž 45., Ž45 6.
  • Kalinski Tea – 01:56:16 – poredak 296., Ž 108., ŽS 39.
  • Sanja Perić – 02:00:59 – poredak 317., Ž 123., Ž50 6.
  • Danijela Marijanović – 02:01:47 – poredak 329., Ž 134., Ž40 26.

Dva kruga (28 km)

  • Štanfel Josip – 02:56:43 – poredak 38., M 33., MS 10.
  • Ozren Đurašina – 03:02:23 – poredak 47., M 41., MS 11.

Tri Kruga (42 km)

  • Kralj Tihomir – 03:55:26 – poredak 14., M 13., M40 4.
  • Prevarić Viktorija – 04:37:06 – poredak 39., Ž 5., ŽS 2.
  • Kušić Matija – 04:42:58 – poredak 46., M 41., MS 11.

Sve rezultate možete pregledati ovdje
Slike oka sokolovog Dinka možete vidjeti ovdje
Slike od AK Sljeme možete vidjeti u albumu 1, albumu 2 i albumu 3.




Kupski noćni polumaraton

13.07.2019., održan je 7. Kupski noćni polumaraton „Utrka prijateljstva“.
Neki članovi AK Vrbovec su se našli tamo i nešto trčali. Ovako su završili:

Polumaraton (21,2km)

  • Dalibor Troha – 1:44:39 – M(16-40) 6., poredak 16.

Rezultate utrke možete vidjeti ovdje
Fotografija nema




Triatlon – Zagreb Open

13.07.2019. na Jarunu je održan 23. Zagreb Open, Memorijal Marijana Pedišića. Triatlonsku utrku organizirao je Triatlon Klub Zagreb, a utrkivalo se u duljini olimpijskog triatlona – 1500 metara plivanje, 40 kilometara bicikl, 10 kilometara trčanje.
Na tom natjecanju AK Vrbovec je imao jednog predstanika.

Nikola Pankretić završio je utrku u ukupnom vremenu 3:08:00 te je u poretku u muškoj konkurenciji zauzeo 61. mjesto.

Rezultate možete vidjeti u sljedećoj tablici:

ili na na ovom linku.
Slike se mogu vidjeti na facebook stranici TK Zagreba: https://www.facebook.com/Triatlon-Klub-Zagreb-157402184362102/




Noćna 10ka Zagreb

13.07.2019. u večernjim satima na Jarunu je održana još jedna utrka. Ovog puta samo trčanje. Tamo je AK Vrbovec imao predstavnicu.

10 km

Danijela Marijanović – 1:13:46 – poredak 679., Ž 267., Ž40-49 74.

Rezultate te utrke pogledajte ovdje
Slike možete pogledati razvrstane u više albuma: ovdje, ovdje i ovdje.




A sada na navedemo zaostale rezultate koje su ostvarivali trkačice i trkači AK Vrbovec proteklih tjedana:

Soča outdoor Festival

29. i 30.06. održavao se Soča outdoor festival u Sloveniji. Naša Iva Lednicki je prisustvovala događaju te je ostvarila i neki rezultat.

Adidas Terrex 15km

  • Iva Lednicki – 1:59:37,2 – Ž 90., Ž 50 29.

Rezultate sa festivala pogledajte ovdje.
Slike možete vidjeti u ova dva albuma: album 1, i album 2.

Humanitarna utrka Kišni Čovjek

02.07.2019. Na zagrebačkom nasipu održana je humanitarna utrka naziva “Kišni čovjek” a cilj utrke je bilo skupljanje sredstava za ljude oboljele od autizma. Na toj utrci skupilo se ponešto trkačica i trkača AK Vrbovec pa su na duljini od 5km ostvarili sljedeća vremena na utrci.

  • Dalibor Troha – 0:22:15
  • Matija Kušić – 0:25:48
  • Ozren Đurašina – 0:25:48
  • Josip Štanfel – 0:25:48
  • Tea Kalinski – 0:31:35
  • Danijela Marijanović – 0:43:18

Rezultate možete vidjeti ovdje

6.kolo Lige Puntijarka

Trkačice i trkači AK Vrbovec nastavljaju sa nastupima u ligi Puntijarka.
04.07.2019. održano je 6. kolo lige.

  • Tihomir Kralj – 00:35:35
  • Matija Kušić – 00:39:39
  • Vikrotija Prevarić – 00:41:12
  • Josip Štanfel – 00:42:41
  • Tea Kalinski – 00:54:59

Rezultati su ovdje.

4. kolo Jarunske triatlon lige

06.07.2019. Na Jarunskoj triatlonskoj ligi dalje nastupa Nikola Pankretić.
U sprint triatlonu Nikola je ostvario ukupno vrijeme 1:35:02 na biciklu i trčanju. Za rezultate plivanja čeka se da ih organizator objavi. Zasada neobrađene rezultate možete vidjeti ovdje.

5. utrka za mač Grofa Draskovicha

07.07.2019. pokraj Trakošćana se trčalo 10 km.
Naših je bilo nekoliko.

10km Žene

  • Viktorija Prevarić – 47:51 – poredak 34., Ž 5., Ž20 2.
  • Danijela Marijanović – 1:12:12 – poredak 281., Ž 80., Ž40 23.

10km Muški

  • Matija Kušić – 46:09 – poredak 27., M 24., M30 10.

Rezultate možete pogledati ovdje.
Fotke 1, fotke 2, fotke 3, fotke 4.

7.kolo Lige Puntijarka

U 7. kolu lige puntijarka koje je održano 11.07.2019. ekipa iz AK Vrbovec su ostvarili sljedeće rezultate.

  • Tihomir Kralj – 00:35:36
  • Josip Štanfel – 00:41:06

Rezultati su ovdje.

8.kolo Lige Puntijarka

18.07.2019. održano je 8. kolo lige puntijarka. AK Vrbovec je opet imao predstavnike i ostvarili su sljedeće rezultate.

  • Josip Štanfel – 00:40:59
  • Matija Kušić – 00:44:13
  • Natalija Samardžić – 00:51:02
  • Tea Kalinski – 00:52:51

Rezultati su ovdje.
A ima i slika od našeg Dinka ovdje.

4. kolo lige Puntijarka, Mrežnica Run, Velebit Ultra Trail

Na ligi Puntijarka dalje nastavljaju sa nastupima trkači AK Vrbovec.
Na 4. kolu održanom 20.06.2019. bili su nešto brojniji.

Puntijarka

  • Kralj Tihomir – 00:37:29 – poredak 14.
  • Kušić Matija – 00:41:06 – poredak 23.
  • Prevarić Viktorija – 00:41:54 – poredak 26.
  • Kalinski Tea – 00:59:34 – poredak 59.

Njivice

  • Đurašina Ozren – 00:22:05 – poredak 5.
AK Vrbovec na ligi Puntijarka

Rezultati ovdje


Ovogodišnja Mrežnica Run održana je 22.06.2019. Od AK Vrbovec nastupili su Ozren i Matija. Matija je ostvario odlično drugo mjesto.

10 km

Matija Kušić – 0:40:26 – M 2., MS 1.
Ozren Đurašina – 0:46:18 – M 24., MS 7.

Rezultati ovdje
Slike ovdje


Na paklenim vrućinama Velebita ove godine nastupila je jedna naša predstavnica. 23.06.2019. održan je Velebit Ultra Trail.

16 km

Adriana Janći – 2:24:01 – Ž 7., poredak 43.

Adriana na Velebit Ultra Trailu

Rezultati ovdje

Liga Puntijarka, Fužinarski polumaraton, Zaprešić Run

13.06.2019. Trkači AK Vrbovec trčali su 3. kolo lige Puntijarka na Zagrebačkom Sljemenu. Na vrlo zahtjevnoj stazi ostvarili su odlične rezultate.

Puntijarka

Tihomir Kralj – 00:37:07 – poredak 20.
Prevarić Viktorija – 00:41:18 – poredak 43.

Rezultati ovdje


Na Fužinarskom polumaratonu održanom 15.06.2019. imali smo jednu predstavnicu na polumaratonskoj dužini.

21km

  • Iva Lednicki – 2:08:19 – Ž 32., Ž40 6., poredak 133.

Rezultati ovdje
Slike ovdje, ovdje, i ovdje.

Iva u Fužinama


Na isti dan održan je i ZP Run u Zaprešiću. Tamo su bili Ozren i Matija.

5km

  • Matija Kušić – 19:07 – M 10., MS 5., poredak 12.
  • Ozren Đurašina – 21:54 – M 20, MS 11., poredak 25.
Matija i Ozren na ZP Run-u

Rezultati ovdje

26. Vrbovečki polumaraton – rezultati

16.06.2019. Na paklenoj vručini održao se 26. Vrbovečki polumaraton. Na stazi je bilo kao i obično jako puno okrepa pa se moglo preživjeti. Dodatno osvježenje trkačima na 10km i polumaratonskoj dužini davao je vodeni tuš iz vatrogasnog vozila parkiranog uz stazu. Osim pakleno visokih temperatura sve ostalo prošlo je u najboljem redu a rezultati su sljedeći:

Polumaraton – žene

  • Tunde Szabo (AC Pegazus) – 1:29:31
  • Vrajić Marija (AK Maksimir) – 1:43:34
  • Mihajlović Mirela (AK Sljeme) – 1:49:04

Polumaraton – Muški

  • Car-Pavlic Blaž (AK Kvarner) – 1:24:58
  • Balaško Krešimir (AK Svetice) – 1:25:53
  • Zebić Hrvoje (Ind.) – 1:26:

10 km – Žene

  • Zebić Nives (AK Maksimir) – 46:11
  • Makek Marija (Ind.) – 54:07
  • Bestić Nikolina (Ind) – 57:48

10 km – Muški

  • Oriešić Oliver (AK Koprivnica) – 35:05
  • Komlenović Đuro (Cjevomont Kutina) – 39:07
  • Šiftar Mario (Ind) – 41:42

5 km – Žene

  • Katanec Petra (Sv. Vid Vrbovec) – 23:16
  • Prvonožac Vita (AK Bjelovar) – 25:16
  • Šarić Flinta Mirela (Ind) – 25:35

5km – Muški

  • Zec Dejan (AK Martin Dugo Selo) – 21:40
  • Trošić Goran (Ind) – 22:15
  • Dragija Domagoj (Ind) – 22:28

Dječije utrke:

Predškolarke mlađe – 60 m

  • Hrgić Tea
  • Kovačević Pokrajčić Laura
  • Hrabrić Tena

Predškolarci mlađi – 60 m

  • Šmida Tin
  • Gvozdanović Bartol
  • Čerkez Karlo

Predškolarke starije – 100 m

  • Đakman Lucija (Ind) – 0:21:93
  • Hrgić Mia (Ind) – 0:23:65
  • Hrabrić Sara (Ind) – 0:26:85

Predškolarci stariji – 100 m

  • Đurđević Toni (NK Ponikve) – 0:18:78
  • Jurišić Karlo (Ind) – 0:19:52
  • Milovuković Sami (Ind) – 0:23:41

Cure 1. i 2. razred – 300 m

  • Ščap Laura (Ind) – 1:03:00
  • Mikulec Iva (AK Koprivnica) – 1:05:00
  • Troha Lucija (AK Vrbovec) – 1:07:00

Dečki 1. i 2. razred 300 m

  • Slavinić Petar (AK Koprivnica) – 0:54:05
  • Kuzmić Petar (AK Križevci) – 0:54:51
  • Crnčić Teo (Ind) – 0:58:57

Cure 3. i 4. razred – 300 m

  • Lovrinić Dora (AK Koprivnica) – 0:47:49
  • Cenko Ivana (AK Koprivnica) – 0:48:62
  • Mikac Franka (AK Oroslavlje) – 0:52:72

Dečki 3. i 4. razred – 300 m

  • Bebek Ivan (AK Koprivnica) – 0:52:45
  • Kolonić Luka (AK Koprivnica) – 0:53:70
  • Čerkez Luka (Ind) – 0:55:96

Cure 5. i 6. razred – 600 m

  • Margetić Nina (Ind) – 0:01:53
  • Glatki Tara (Ind) – 0:01:59
  • Šćap Samanta (Ind) – 0:02:06

Dečki 5. i 6. razred 600 m

  • Jakšić Jakov (Ind) – 0:01:49
  • Jurić Jakov (AK Koprivnica) – 0:01:53
  • Džendžo Sven (AK Koprivnica) – 0:01:54

Cure 7. i 8. razred – 600 m

Kulaš Marija (Ind) – 0:02:06

Slike sa polumaratona te utrka na 5 i 10 km možete vidjeti ovdje.

Slike prije starta te sa dječijih utrka možete vidjet ovdje.

Karlovački cener/DM utrka/Samobor Trail/Volim trčanje

Za vikend, krenuvši od petka 07.06.2019. do 09.06.2019., članovi AK Vrbovec sudjelovali su na raznoraznim utrkama pa evo rezultata:


07.06.2019. Karlovački cener

10 km žene

  • Nikolina Kostiha – 0:51:14 – Ž 42., ŽS 13., ukupno 274.
  • Iva Lednicki – 0:54:13 – Ž 77., Ž35 33., ukupno 376.
  • Natalija Samardžić – 0:55:29 – Ž 94., Ž45 19., ukupno 413.
  • Danijela Marijanović – 0:57:50 – Ž 131., Ž35 56., ukupno 485.
  • Tea Kalinski – 1:05:46 – Ž 201., ŽS 61., ukupno 627.
  • Sara Ferberuš – DNF

10 km muški

  • Dalibor Troha – 0:44:23 – M 83., M35 27., ukupno 91.
  • Bojan Matić – 0:59:45 – M 380., MS 117., ukupno 530.

Rezultati
Slike

AK Vrbovec na Karlovačkom ceneru


08.06.2019. DM Ženska utrka

6 km

  • Iva Lednicki – 0:32:52 – poredak 144.
  • Nikolina Kostiha – 0:29:51 – poredak 51.
  • Sanja Perić – 0:37:36 – poredak 426.

Rezultati
Slike album 1, Slike album 2


08.06.2019 – 3. Samobor Trail 2019 – 5. kolo KontinenTrail lige

Duga – 30 km

  • Matija Kušić – 5:04:51 – M 26., MS 8. poredak 32

Rezultati
Slike


09.06.2019. – 12.Kros utrka VOLIM TRČANJE

Utrka građana – 2km

  • Danijela Marijanović – 0:10:34 – poredak 37.

Utrka građana – 5km

  • Dalibor Troha – 0:22:05 – M 13., M35 4., poredak 13.

Rezultati
Slike 1, Slike 2

Triatlon liga, Tisno Trail, Plitvički maraton, Lake Run

01.06.2019. – 2. Kolo Jarunske triatlon lige
Triatlon je ovaj puta održan u potpunosti za razliku od prošlog kola kada je održan u formi duatlona. Nastupio je jedan član AK Vrbovca

Sprint triatlon – 750m plivanje, 20km bicikl, 5 km trčanje

Nikola Pankretić – 1:32:00

01.06.2019. – 7. Kolo Dalmatinske Trail Lige – Tisno Trail

U Dalmatinskoj trail ligi imali smo dvije predstavnice.

Oko otoka 19,10 km

Tea Kalinski – 3:37:58 – Ž 27., ukupni poredak 92.
Sara Ferberuš – 3:37:58 – Ž 28., ukupni poredak 93.

Rezultati

01.06.2019. Lake Run

Na utrci Lake Run na jezeru Zajarki u Zaprešiću vrlo uspješan je bio Matija sa osvojenim 3. mjestom na postolju. Čestitke Matiji.

5km

Matija Kušić – 19:25 – M 3., MS 1., ukupni poredak 3.

Rezultati

02.06.2019. – 34. Plitvički maraton

U utrci koja je dio cestovne lige Hrvatske nastupilo je četvero članova AK Vrbovec.

21km – žene

  • Viktorija Prevarić – 1:40:59 – Ž 7., ŽS 5., ukupni poredak 36.
  • Nikolina Kostiha – 2:03:19 – Ž 55., ŽS 24., ukupni poredak 209.

21km – muški

  • Dalibor Troha – 1:46:54 – M 44., M35 17., ukupni poredak 55.

42 km

  • Tihomir Kralj – 3:35:46 – M 33., M35 9., ukupni poredak 43.

Rezultati
Slike