Lo stile Đekna

Održan je još jedan Vrbovečki polumaraton. Za razliku od pržiona prijašnjih godina, ove godine se nebo otvorilo, pa kako to obično biva u takvim situacijama, svi su bili nesretni osim onih koji su guštali na stazi.

Bacimo oko na najuspješnije:

Polumaraton – žene

  • 1. Tunde Szabo (Mađarska) – 1:30:23
  • 2. Katica Rumbočić (AK Sljeme) – 1:33:50
  • 3. Ana Cvitanić (TK Zrinski) – 1:51:30

Polumaraton – muški

  • 1. Tamas Nagy (Mađarska) – 1:15:17
  • 2. Ivan Maletić (AK Moslavina u pokretu) – 1:17:50
  • 3. Danijel Katalenić (AK Koprivnica) – 1:18:42

Od naših: 8. Dubravko Ferberuš – 1:28:33 (3. u M40), 27. Branko Pecik – 1:43:41 (2. u M55), 32. Đuro Litra – 1:47:04 (5. u M60), 44. Nikola Pankretić – 1:56:50 (5. u MS)

10km – žene

  • 1. Nives Zebić (AK Maksimir) – 44:56
  • 2. Marija Makek (ind) – 49:06
  • 3. Tamara Horvatinović (Mala škola trčanja Dugo Selo) – 53:00

10km – muški

  • 1. Đuro Komlenović (Cjevomont Kutina) – 36:39
  • 2. Marijan Cindrić (AK Noga) – 39:19
  • 3. Mladen Meštrović (ind) – 40:31

Od naših: 10. Domagoj Habeš – 54:58 (4. u M20)

5km – žene

  • 1. Nirvana Sesvečan (AK Vrbovec) – 25:36
  • 2. Irena Đukić (TK Zagreb) – 26:24
  • 3. Zorica Antić (AK Metalac) – 26:58

Od naših: 5. Danijela Marijanović – 27:14 (2. u Ž30), 6. Ivana Crnoja – 27:43 (2. u Žu19)

5km – muški

  • 1. Blaž Car Pavlic (ind) – 16:34
  • 2. Tomislav Jurki (AK Oroslavlje) – 18:47
  • 3. Antonio Remić (AK Moslavina u pokretu) – 18:54

Od naših: 5. Vjekoslav Luburić – 21:24 (3. u M20)

Rezultati

Diplome će se pojavit vjerojatno za vikend.

Za pritužbe na rezultate kliknite se na kontakt.

Kod dječjih utrka bilo je ovako:

Predškolarke – mlađe – 100m

  • 1. Troha Lucija (AK Vrbovec) – 24,00

Predškolarci – mlađi – 100m

  • 1. Markić Vito (AK Koprivnica) – 22,00
  • 2. Malus Lovro (ind) – 40,00

Predškolarke – starije – 100m

  • 1. Šeremet Lorena (AK Marsonia) – 14,00
  • 2. Marijanović Marija (AK Vrbovec) – 22,00
  • 3. Marijanović Tamara (AK Vrbovec) – 25,00

Predškolarci – stariji – 100m

  • 1. Malus Marko (ind) – 20,00
  • 2. Štrlek Dani Roy (TK Matulji) – 23,00

Cure 1. i 2. razred – 500m

  • 1. Štefanović Paula (ind) – 01:57
  • 1. Lesar Petra (AK Marsonia) – 01:59
  • 1. Markić Chiara (AK Koprivnica) – 02:05
  • 1. Grgac Korana (AK Koprivnica) – 02:57

Dečki 1. i 2. razred – 500m

  • 1. Džendžo Sven (AK Koprivnica) – 01:47
  • 2. Ferenčević David (AK Koprivnica) – 01:49
  • 3. Bebek Ivan (AK Koprivnica) – 01:53
  • 4. Jurić Leopold (AK Koprivnica) – 02:02
  • 5. Meštrović Gustav (ind) – 02:10
  • 6. Anđal Dominik (AK Martin) – 02:11

Cure 3. i 4. razred – 500m

  • 1. Gašparić Marija (AK Koprivnica) – 01:44
  • 2. Mikulec Josipa (AK Koprivnica) – 01:51
  • 3. Perošić Rajna (AK Koprivnica) – 01:53
  • 4. Solar Lana (AK Marsonia) – 01:35
  • 5. Mišain Sara (ind) – 02:17

Dečki 3. i 4. razred – 500m

  • 1. Šegović Mateo (AK Koprivnica) – 01:41
  • 2. Cenko Petar (AK Koprivnica) – 01:45
  • 3. Jug Luka (AK Koprivnica) – 01:46

Cure 5. i 6. razred – 1000m

  • 1. Slavinić Anja (AK Koprivnica) – 05:08
  • 2. Sabolec Laura (AK Koprivnica) – 05:16
  • 3. Rušak Tara (AK Koprivnica) – 05:24
  • 4. Džendžo Barbara (AK Koprivnica) – 06:36

Dečki 5. i 6. razred – 1000m

  • 1. Priselec Lovro (AK Koprivnica) – 03:48
  • 2. Mišain Mateo (ind) – 04:47
  • 3. Đurđević Leon (ind) – 05:01
  • 4. Galešić Luka (ind) – 05:05

Cure 7. i 8. razred – 1000m

  • 1. Šarac Marta (AK Marsonia) – 04:30

Rezultati dječjih utrka

Puno odličnih slika s utrke možete vidjet ovdje

Oglasi

VT

Odgođeno Volim trčanje:

2 km
Žene

  • 6. Petra Marijanović, 11:14

5 km
Žene

  • 36. Nives Domislović, 27:28

11,5 km
Žene

  • 29. Danijela Marijanović, 1:08:59

Muškarci

  • 18. Matija Kušić, 52:21

Rezultati